13 Ekim 2014

Mutlaka Gidin: Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin)


En iyi müzikal dalında Tony ve Olivier Ödülleri sahibi müzikal, orijinal yaratıcıları ile 20. Yıl Özel Turnesi kapsamında ilk kez Türkiye'de!
Oscar Ödüllü bir animasyona dayanan Disney'in Güzel ve Çirkin'i, Broadway'e uyarlanan ilk ve en başarılı Disney filmi olarak tarihe geçti. Müzikallerin en prestijli ödülü Tony Ödülleri'ne dokuz kez aday gösterilen Beauty and the Beast, ayrıca en iyi müzikal dalında Olivier Ödülü'nün de sahibi oldu. 13 yıl boyunca sahnelenen müzikal, hala Broadway'in en uzun süre gösterimde kalan ve en yüksek hasılatlı gösterileri arasında ilk 10'da yer alıyor. Beauty and the Beast, turneye çıktığı günden bu yana, 20'den fazla ülkede 35 milyon seyirciye ulaştı ve 28 bin kez sahnelenme başarısını gösterdi. Uzun bir aradan sonra Broadway prodüksiyonunu oluşturan yaratıcı ekibi; bu Broadway klasiğini en özgün haliyle yeniden hayata geçirmek için, Performans Sanatları Merkezi'nin muhteşem sahnesinde bir araya geldi! 


Geçtiğimiz gün gittiğim müzikali ben de çok beğendim! Gerek oyuncular, gerek sahne görseli olarak insanı büyülüyor. 26 Ekim'e kadar İstanbul Zorlu PSM'de gösterimde olacak olan müzikali sakın kaçırmayın! Büyük küçük demeden gidin ve bu masalın keyfine varın... Erdemli olmanın dış görünüşten çok daha önemsiz olduğu şu günlerde yüzünü güldürecek ve içinizi umutla dolduracak bir hikaye! 

Hiç yorum yok: