19 Temmuz 2012

NEW YORK NEW YORK- 4 =) DALLAS EKİBİNDEN BOBBY ve J.R. İLE BULUŞTUK ;)

Eveeeet... Hala New York'tayız... Bugün Park Lane Helmsley Oteli'nin hemen yanındaki beş yıldızlı Ritz Carlton oteline gidiyoruz... Ritz Carlton'ın müşteri ilişkileri yönetmeni Ender Özmelek bizi karşılıyor... Ve bize hemen Dallas ekibinden Patrick Duffy (Bobby) ve Larry Hagman ( J.R.) 'ın odalarını gösteriyor... Haydi! Gizlice içeri süzülelim... 
Hey! Size diyorum! Gelsenize! =) 18. kattayız... Koridorda ilerliyoruz... 

Ender Bey kaldıkları odanın aynısını gösteriyor bize ;) Onların kaldıkları odalar hemen bu odanın yanında ;) Ender Bey, Ben ve bel çantam :) Veeee... Hızımızı alamıyoruz... Özel konukların ağırlandığı Club Lounge Bölümü'ne giriyoruz ;)Muhteşem yemekleriyle sessiz, dinlendirici ve lezzetli bir ortam;) 
Lounge'dan çıkınca Ender Bey bizi alt kattaki Spa Bölümü'ne götürüyor ve bu otelde kalasımız geliyor :) Spa dinlenme odası ;) 

  

Masaj Odası: Şimdi de efsanevi Dallas ekibinden Bobby (Patrick Duffy) ve  J.R. ( Larry Hagman) ile görüşmeye otelin lobisine geçiyoruz ;) Heyecan Dorukta! 


Yanlarına gittiğimde kahve içiyorlardı... Oldukça mütevazı oyuncular... Dallas'ın o akşam ekranlara dönüyor olması her ikisine de duygusal anlar yaşatmış... Dizinin hazırlığı 2011'den beri sürüyormuş... "Bu diziye her zaman inandık... Proje önüme geldiği zaman çok heyecanlandım..." diyor Bobby (Patrick Duffy)... 
Peki sizce efsanevi Dallas yeni neslin de efsane dizisi olabilecek mi diye sorduğumda J.R. (Larry Hagman) sözü alıyor... 
"Hiç şüpheniz olmasın... Müthiş bir kadro var... Dallas yeniden herkesin evine girecek" diyerek gülümsüyor... 

Ben de bu güzel insanları tanımaktan oldukça mutlu Ritz Carlton'ın kapısından çıkarken sizleri içeride unuttuğumu fark ettim:) Yorulmak yok... Geziye devam! Yarın Broadway turumuz ve Spiderman müzikaline biletimiz var... ;) 

Bu arada Amerika'da Dallas başlayalı bir kaç hafta oldu... Gelin, ilk iki haftanın özetine bakalım... ;) 

NOT: Misafirperverliği için Ender Özmelek'e çok teşekkürler... 
1 yorum:

Adsız dedi ki...

Gercekten cok guzel olmuş. Park lane helmsley oteli de daha iyi tanidik odalari gorduk belli biz de bi ara gideriz diye duşunuyorum madem ünlüler orada bikaç fotograf ta biz çekinelim degilmi yani :) cok tebrik ediyorum sizi başarili bir tur olmuş ayrica bu new york new york yazı dizisi de çok hoşuma gidiyor new yorka gitmeden orayi geziyoruz sayenizde 5. Bolum de çikarsa memnun olurum her zaman takibinizdeyim... :)