10 Ekim 2014

Kanlı Ay Tutulması Hangi Burcu Nasıl Etkileyecek? Filiz Özkol Yazıyor...


İLETİŞİM FELÇ DURUMUNDA!
8 Ekim  2014'te Türkiye saatiyle 13.50'de bir ay tutulması gerçekleşti. Koç burcunda gerçekleşen bu tutulma Uranüs’le kavuşum yaptı. Değişik ve beklenmedik olayları tetikçisi olan bu tutulmaya adalet yerini bulma olayı da diyebiliriz. Sert bir Venüs açısı alan bu tutulmada aşk ve sevgi kavramlarının gerçek nedenleri ortaya çıkacak. Buna bir çeşit yüzleşme de diyebiliriz. Ancak bu tutulmanın iyi yönü; Jüpiter Ve Mars açısı iyi olacak. Ateş burçları (aslan, koç, yay ) önemli bir ilerleme kaydedecekler. Geçmişe baktığımız zaman kanlı ay dediğimiz bu tutulma benzerlerinde hep din savaşları çıkmış ve ülkeler arası din misyonerlik çalışmaları ön plana çıkmıştır. Tutulma etkilerini 2 gün önce ve daha sonra 2 hafta ve 3 ay içinde etkileri görülür. Doğum günlerine  6 gün arası olan kişilerde daha çok hissedilecektir. Doğal afetlerinde habercisi olan tutulmalarda sakin olmalıyız.  Güdümlü deprem yaratmak, fay katmanlarını zorlamak, iklimleri değiştirmek ve insanları yaşadıkları yerden uzaklaştırma gibi farklı yöntemlerle;  Dünya yeni savaş ve oluşumların sınırında olduğunu ve bu tutulmanın  dünya savaşlarını  körükleyebileceğini ve23 ekimdeki Güneş Tutulmasının ön  hazırlığı olabileceğini hatırlatmak isterim.. kanlı ay tutulması denmesinin nedeni   ayın tutulması sırasında aldığı kızıl rengi savaşı ve kanı çağrıştırmasıdır.  Olaylara karşı gelmek yerine akışına bırakmak gerekir..  sakinlik çok önemli.
KOÇ:
Tutulma koçlarda  boşanmalara neden olabilir. Ben merkezci davranarak bencilleşebilirler. İş ve Evlilik ortağıyla yaşanabilecek sorunlar söz konusu…duygusal patlamalara dikkat. Özgürleşme ve yeni kararlar alma dönemi.
BOĞA:
Boğaların hayatları ile ilgili yeni bir dönem başlıyor. İçsel enerjileri ve farkındalıkları artıyor. İş hayatınızda yaşadığınız yanlışlıklar artık sona eriyor. Değerinizin anlaşılması için evrenden yardım geliyor.
İKİZLER:
Geçmişle ilgili sorunları ortaya çıkabilir. Elektronik eşyaları bozulabilir. Aynı zamanda Yönetici gezegenleri Merkür de Retro yapıyor. Aksilikler canlarını sıkacaktır. İletişim kopukluğu özel hayatlarında sorun yaşatacaktır.
YENGEÇ
Özel ve iş hayatları önem kazanıyor. Eski sevgililer ortaya çıkacak. Sırlar çok önemli. Rakiplerle başları derde girebilir. Yanlış sarf edilen bir kelime emek verilen bir işin sonunu getirebilir. Duygular değil mantık önem kazanmalı.
ASLAN:
Korku ve endişeleri geride bırakmalılar. Sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Özellikle iskelet sistemleri önem kazanacak. Kendilerine güvenmeyi öğrenmek zorundalar. Bazı dostlarının oyununa gelebilirler. Yüzleşmeyi yaşayacaklar.
BAŞAK:
İstedikleri mülke kavuşuyorlar. Hayatlarında kendilerine eşlik eden kişilerin olanaklarından faydalanacaklar. Eski kırgınlıkları ve kalp acılarını geride bırakma konusunda evrenin sesine kulak vermeliler. 
TERAZİ
İş hayatlarıyla ilgili yeni planlamalar yapacaklar. Bazı iş arkadaşlarının gerçek yüzlerini görecekler. Düşmanlarının sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalacaklar. İlişkilerinde devam eden sorunları yüzleşerek çözecekler. 
AKREP:
Aşk hayatlarında yeni bir dönem başlıyor. Sorunlu bir ilişki varsa bitebilir. Bazı akrepler evlilik ve beraberlik kararı alacaklar. Karlı yatırım ve ortaklıklar onları bekliyor. Anlık öfkelerin akışı onlara zarar verebilir. Başlangıç ve bitişler onları bekliyor.
YAY :
Şüpheci yaklaşımlarınız dost kaybına neden olabilir. Geçmişte zararı dokunmuş kişiler de ders vermek fırsatları karşılarına çıkacak. Kontrollü gitmeleri şart. Dostluklar ve onlarla yapılan iş birlikleri önem kazanacak. 
OĞLAK:
Geçmişi geride bırakmanın zamanı geldiğini anlıyorlar. Aşklarına sahip çıkacaklar. Önemli konuları ele alacaklar. Hayata artık pozitif bakmak isteyecekler. Cesaret isteyene işlerin sorumluluğunu almaktan çekinmeyecekler. 
KOVA:
Yeni iş teklifleri onları bekliyor. İmza atarken dikkatli olmaları gerekiyor. Yaşam alanları  daralabilir ve eksilme riski yaşayabilirler. Eşin iş durumları ile ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Geçmişle ilgili yüzleşmeler ortaya çıkabilir.
BALIK:
Olumlu bir etkileşim onları bekliyor. Hayallerini gerçekleştirecekler. Finansal konularda yenilenme söz konusu. Hayatın akışı içinde sürpriz oluşumlar onları bekliyor. Toplantılar ve organizasyonlar onları bekliyor.

Hiç yorum yok: