29 Aralık 2013

Filiz Özkol ile 2014 Burç Yorumları! ;)


Yengeç:


Geçmişte zor yıllar geçirdiniz ve 2013 yılının 27 Haziranı'ndan sonra gerçekten ödüllenmeyi çoktan hak ettiniz. Verdiğiniz savaşlar sizi yorgun düşürdü fakat, asla yılmadınız. Öğrendiniz ve öğrettiniz. Ağladınız ve ağlattınız. Evlendiniz ve boşandınız. Her şeyin zor olanını seçtiniz . Bu yaz, çok şey farklı olacak. Silin göz yaşlarınızı  ve arkanıza bakın Kaybettiğiniz hiçbir şey yok aslında. Farkında olmadan çok şeyin üstesinden geldiniz. Artık kendinizle övünebilirsiniz. Güçlü enerjinizle ortaya çıkabilirsiniz. Başkalarına zor gelen olaylar sizin için çocuk oyuncağı oluyor. Felsefi tavırlarınız da her konuda size yardımcı artık. Geçmişin izlerini yine kendiniz sileceksiniz. Çevrenizde örnek kişi olmaya devam ederken, eski şarkıların notalarını unutmalı ve yeni melodilerinizi mırıldanmalısınız. Yaşam sizin yolunuz olmaya devam ediyor.

Aslan: 

Hiç bu kadar iddialı olmamıştınız. 2014  yılına gümbür gümbür giriyorsunuz. Her şeyin zorunu seçeceksiniz. Hiçbir şeyden korkmuyorsunuz. Sağduyu ve sorumluluk duygunuz artıyor. Para sizin için her zaman güç teşkil etti ve daha da önem kazanıyor. Eviniz değiştirmek isteyecek ve bulunduğunuz şartları beğenmeyeceksiniz. Biliyoruz, her şeyin en iyisine layıksınız. Başlattığınız savaşlardan galip çıkmayı hedeflerken, ipi hiç kimselere bırakmak istemiyorsunuz. Yaşamı bir tiyatro sahnesi gören bir Aslan için başarısızlık diye bir şey yoktur ve bu yıl en zor rolü üstlenmenizde, biraz da suç sizin. Çünkü baş rolü hiç kimseye kaptırmak istemiyorsunuz. Kozmik güçlerin sizden yana olduğunu bilmem hatırlatmamıza gerek var mı ?2014 Yılı size uğurlu gelecek.

Başak: 


Hareketli bir yıl geçirdiniz. Neptün ve Satürn sizi kuşatırken, Jüpiter güzel açılarıyla sizi dengeledi. Kazançlar ve seyahatler sizin için vazgeçilmez oldu. Bazı Başaklar ani evlilik yaparak, çevrelerini şaşırttılar. Yanılmalar ve büyümeler sizden yanaydı. Fakat 2014 yılında, işlerinizle ilgili ilginç gelişimlere hazırlıklı olmak zorundasınız. Duygusal konularınızda devrimler sizi bekliyor. Bazılarınız gündem dışı ilişkiler yüzünden zor anlar yaşayacaksınız.. Sizi heyecanlandıran küçük maceralara hazır olun ve kemerleriniz sıkın. Çünkü bu uçuşlarda düşme tehlikesi de var. Yakalandığınız zaman, sizi hiç kimse  kurtarmayacaktır.  Süregelen  beraberliğinize de, kendinizi asla aklayamayacaksınız. Moralinizi bozmak istemiyoruz. Siz yine çılgınlaşın ve Çapkın Merkür’ün fırsatlarından  bol bol faydalanmaya bakın. Kozmik güçler sizin yanınızda ve son anda top direkten dönecektir. Yeni çıkış noktalarınızı belirleyecek kadar akıllı davranacaksınız.2014 Temmuzundan sonra Jüpiter dileklerini kabul edecek.


Terazi:
Siz daima  aşk deseniz de, başarı her zaman önde koşuyor. Geçmişte güçlü bir Satürn dönemi geçirdiniz. Risklerden korkmamayı öğrendiniz artık. Bir zamanlar denge ve düzen der, başka bir şey demezdiniz. Ne oldu o eski sistemlerinize. Üstelik bu yıl, aşk her yerde karşınıza çıkacak ve sizi yakalamaya çalışacak 2014 ağustostan sonra  bu  güzel duyguyla körebe oynamaya hazır mısınız?Gözünüzü korkutmak istemiyoruz ama, evlilik kapanı bu yıl sizi sinsice bekliyor. Geçtiğiniz yerlere iyi bakın ve izinizi yok edin. Enerjinize diyecek yok. Kişisel çabalarınız, her anlamda sonuç veriyor. Sosyal ilişkileriniz önem kazanıyor. Yeni kişiler tanıyacak, belki de iş ve arkadaşlığı bir arada yaşayacaksınız. Geçmiş yıllarınızda bir çok hayal kırıklıkları yaşadınız. Eskiyi unutmak istiyorsunuz.Yaşam değerleriniz yükseliyor!

Akrep:

Siz güçlü bir mantığa sahip olmanıza rağmen, bu yıl dengelerinizi korumak için zorlanabilirsiniz. Hırslar daima kişisel gelişiminizle yarışacak. Kimin galip geleceğini ilerleyen aylar gösterecek ve her şeyiyle gizemli bir yıl sizi bekliyor. Olağanüstü olaylar ilginiz çekecek, belki de  yıllarca içinizde sakladığınız ve açığa çıkmasını beklediğiniz olayları tetikleyeceksiniz. Kişiliğinizi zorlamadan, yaşam enerjinizi dengeleyip, bazı isteklerinizi sınırlandırmalısınız. Aşk duygularınız, bu  yıl yine çok yoğun. Arzularınız baskın çıkacak ve gözü kara aşklar sizi bekliyor. Değerlerinizin farkındasınız. Kendinizi teslim etmek istemiyor ve karşı tarafa bedel ödetmek istiyorsunuz. 2014 Yılı bir çok şeyi size öğretirken, yenilgilerin önemli olmadığını da, gösterecek.

Yay:

Siz özgürlük ve sezgi insanısınız. Felsefi yeteneklerinizi geçmiş yıllarda iyice pekiştirdiniz. Uzun yıllardır zor savaşlar verdiniz. Bazılarınız eski yaşantılarıyla ilgili geriye dönüşlerden korkar hale geldi. Geçmiş yıllarda uzun savaş yılları geçirdiniz.Plüton yaşantınızı alt üst etti ve yaşadığınız depremlerden sağ çıkmayı başardınız. Bünyeniz gittikçe güçlenirken, Jüpiter şansının verdiği desteklerde, küçük molalar vermeyi de ihmal etmediniz. Artık, yaşamınızla ilgili farklı değişimlere de, yer vermeyi düşünürseniz, yeni savaşlardan kaçınmalısınız. Bırakın her şey inceldiği yerden kopsun. Yaşantınızda renkli çevrelere yer vereceksiniz. Eski değer yargılarınızın sizi üzmesine izin vermemelisiniz. Yaşam hırslarınıza artık gem vurmayı biliyorsunuz. Olgunlaştınız ve öğretici oldunuz. Arınmış bir 2014 YILI sizi bekliyor!

Oğlak:

Mistik bir şekilde yaklaşacağınız farklı bir yıl sizi bekliyor. Geçen yıl, daha bireysel davranışlar içindeydiniz. Paylaşım duygularınızın yoğun olduğu bir 2014 yılı, toplumsal olgularınızı ön plana çıkarırken, sosyal yaşamda da, yerinizi almanıza yardım edecek. Aşk ilişkilerinizle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu. Sizi bekleyen denge savaşları gündeme gelecek. Aşk ve işin bir arada olacağı bazı ikilem çelişkilerin sizi yıpratmasına izin vermemelisiniz. Ruhsal gelişiminizi her şeyden üstün tutmak isteyebilirsiniz. Sizinle aynı düşüncelere sahip kişilerle iş birliği yapmanız mümkün. Her zaman tutucu davranışlar içinde olan sizin, yeni arkadaşlar edinme ihtiyacı içinde olmanız, eski dostlarınızın şaşırmasına neden olacaktır. Bu yıl sizin için olağanüstü fırsatlarla dolu bir yıl olacak. 2014 yılının size sunacağı evrensel tekliflere hayır demeniz mümkün olmayacaktır.Finansal konularda hayalleriniz gerçekleştirmeniz mümkün. VaRlıklı olacağınız bir yıla giriyorsunuz. Dost çevreniz daha kaliteli ve elit kimselerden oluşurken, eski dostlarınızı da, testten geçireceksiniz.  Yaşamınıza kendi damganız vuracaksınız!

Kova:

Siz bir özgürlük insanısınız. Kural tanımayan farklı bir yapınız var. Geçmiş yıllarda hiç kimseye ödün vermeden yaşadınız. Çok kereler ciddi ilişkilerin eşiğinden dönerken, arkanızda gözü yaşlı sevgililer bıraktınız. Belki de en büyük acıları siz yaşadınız ve çevrenize belli etmediniz. Çünkü, gururunuzu her şeyin üstünde tuttunuz. Özlediğiniz aşklar yanı başınızdan geçerken, aradığınız neydi ?..Siz de bilmiyordunuz.  2014 yılında  daha sabit ilişkilerin özlemini duyacaksınız. Gerçek aşkların kıyısına gelecek ve karar verme zorlukları yaşayacaksınız. Evlilikler gündeme gelecektir. Hiç evlenmek istemeyen aşırı uçlarda olan Kovalar için bile, ciddi ilişkiler devri başlıyor. Kariyer ve güç savaşlarına eklenecek olan aşk savaşları da belirginlik kazanacak unutmayın!

Balık: 

Geçtiğimiz yıllarda bazı değişimler yaşadınız. Herkes sizi sakin ve dingin halinizle tanırken,2003 Martında Uranüs’ün burcunuza geçmesiyle bir çok değişimi de beraberinde getirdi. Artık özgürlük naraları atan ve her an farklı duygulara hazır bir kişi ortaya çıkardı. . Bazılarına göre; bu değişim şaşırtıcı ve agresif bir durumdu. Fakat siz yılmadınız ve kendinizi ispat etme savaşına girdiniz. Ani ve uçuk fikirler arasında bocalayıp durdunuz. Bu yıl, Jüpiter  ve Neptün artık  başarı vermeye hazırlanıyor..  Yılın ilk yarısında ille de aşk ve sosyal yaşam derken 2. Yarısında  Jüpiter çalışma hayatınızın kapısınız aralayacak.  Size  finans sağlarken, belki de, şimdiye kadar özleyip,  kavuşamadığınız kazancı da sunacak. Beklemediğiniz maceralar aniden kapınızı çalarken, bu ilişkilerin saman alevi gibi bitmesini de, engelleyemeyeceksiniz...Her şeye rağmen manevi gelişiminizi ön plana çıkaracak 2014 yılı, size çok şey kazandıracak unutmayın!

Hiç yorum yok: