6 Haziran 2014

Filiz Özkol Haziran Ayı Burç Yorumları!;)


KOÇ:
İş:
7 Haziran'dan sonra Merkür aile ve yuva eviniz Yengeç’te geri hareketine başlıyor.Karşınızdaki kişilerle fikir jimnastikleri yapacaksınız. Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. Kararsızlık çektiğiniz anlarda arkadaşlarınızdan yardım alacaksınız. Yönetici ruhu taşıyan insanlar size daha fazla güven verecek. Birçok iş fırsatı yaratacak ve gelecekle ilgili kaygılarınızı bu şekilde törpüleyeceksiniz.
Aşk: 
7 Haziran’dan sonra; Merkür ve mars olumsuz bir etkileşimde. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız.
Sağlık:
7 Haziran'dan sonra; geri giden Merkür sağlığınıza özen göstermenizi isteyecek. Kollar ve bacaklar karaciğer hassas olacaktır. Önce sindirim sorunları daha sonra, dişler ve kemikler ön plana çıkacaktır.

BOĞA:
İş:
7 Haziran’dan sonra  yeni bir çalışmaya girmemelisiniz. Sevdiklerinizle birlikte ortak duygu birliği içinde olsanız bile, aranızda oluşabilecek sürtüşmelere engel olamayacaksınız.
Aşk:
Haziranda; Venüs ve Satürn çarpışması yaşayacaksınız.Özellikle, evliliklerde yaşanacak sorunlar ve eşlerin birbirini kıskanmaları gibi olaylar gündeme gelecektir. Siz Boğaların  sosyal ilişkilerinize yoğunluk vermesi birlikte olduğunuz kişiyi kıskandıracaktır.
Sağlık:
Haziran’da Mars Sağlık evinizde sizi aktif yapıyor..Hızlı hareket etmeniz yüzünden küçük kazalara meyillisiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz. Yaşam kalitenizi bozacak hareketlerden uzak kalmalısınız. Derin düşünmek size iyi gelebilir fakat melankolik olaylardan uzaklaşmalısınız.

İKİZLER:
İş:
7 hazirana kadar finans evinizde Merkür ve Jüpiter birlikte hareket edecekler. Düşüncelerinizi, sistemli bir şekilde yaşama geçirmeniz sayesinde hedeflerinize istediğiniz gibi ulaşacaksınız. Paranın gücüne inanıyorsunuz. Karşılaştığınız kişilerin iç yüzünü görmek sizi rahatsız edebilir.
Aşk:
18 Hazirandan sonra; Merkür kişisel evinize geçiyor.Bu dönem süregelen bir ilişkiniz varsa, sorunlar kopma noktasına gelebilir. Partnerinizin isteklerini o ana kadar görmezlikten gelmişseniz, bir anda ortalık karışabilir. Onu ihmal ettiğiniz konular gündemde gelebilir ve ilişkilerinizle ilgili örtülü tüm konular ortaya çıkabilir.
Sağlık:
Haziran ayında;  Sağlık evinizde Satürn geri hareketini yaptığını düşünürseniz;   karşıtı yaşadığınız için, her konuda dikkatli davranmalısınız. Dans ederken, spor yaparken, bacaklarınızı, kollarınızı ve baş bölgenizi korumalısınız. Yine yanıklara ve kesici aletlere karşı temkinli olmalısınız.

YENGEÇ:
İş:
Haziran ayı boyunca; yoğun gezegen etkisi altındasınız. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Hırslı yönlerinizin olumlu olmasının yanı sıra, bulunduğunuz topluluklarda lider ve öncü olabilecek aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz. Mesleki anlamada size yardımcı olabilecek ve istediğiniz kapıları açabilecek güçlü dostluklar kuracaksınız.
Aşk:
6 Hazirana kadar düşüncelerinizi çevrenize uygulayabilir ve iletişiminizi kurabilirsiniz. Zeki ve güzel konuşmalarınızla dikkat çekeceksiniz. Seçimlerinizi fikirlerinize uygun kişilerle yapmak isteyeceksiniz. Bu ay kendinizden küçük veya büyük partnerle aşk yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda başarılı günlerden biri.
Sağlık:
7 Hazirana kadar sağlık sorunlarınız olamayabilir ama siz yine de dikkatli olmak zorundasınız..7 Haziran’dan sonra Merkür geri gidecek ve sizi zorlayacaktır.. Ön planda olan eğlence yaşamınız ve zevkleriniz nedeniyle rahatsızlıklar meydana gelebilir.

ASLAN: 
İş:
18 Hazirandan sonra Merkür ikizler 11.evinizde retro yapacak. Merkür’ün bu evdeki geri hareketi bazı olumsuzluklara neden olacak. Doğrularınızı savunurken, inatçı yönlerinizde artışlar gözlenecektir. Yenililerden yana oluşunuz, bazı konularda reformist yönlerinizi ortaya çıkaracak..
Aşk:
Haziranda; kendinizi ifade etme konusunda yanlış anlaşılmalardan dolayı kardeşlerinizle küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz cesaret gösterilerine kapılmayın. Kişisel çabalarınız sizi motive etse bile, tam olarak beklentilerinizin yanıtını bulamayabilirsiniz.
Sağlık:
Plüton, yıllardır Sağlık evinizde Oğlakta  yer almaktadır. Haziran ayında; Kendinizi özgür hissettiğiniz müddetçe kendinizi iyi hissediyorsunuz. Girdiğiniz topluluklarda tartışmalardan uzak kalarak stresi üzerinize çekmemeye gayret edin.

TERAZİ:
İş:
7 Haziranda Merkür kariyer evinizde geri gitmeye başlıyor. Maddi konular da uzun süredir aklınızın karışmasına  neden oluyordu. Çalıştığınız iş yerinde çalışanlar arasında bazı değişimler söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin sorunlarını sizin de başınızı ağrıtabilir. Yine bu dönemde  imzalamanız gereken işlemlere dikkat etmelisiniz.
Aşk:
Haziranda; sakinliğe ihtiyacınız var. Çünkü, aile bireyleri ile tartışmak için bir çok nedeniniz olacaktır. Tenkit edilmekten nefret ettiğiniz bir gerçek, Üstelik ailenizden gelecek olan bu eleştiriler canınızın daha çok sıkılmasına neden olacaktır.
Sağlık: 
Haziran’da; sağlık evinizde Neptün ilerlemekte. Sağlığınız mükemmel görülüyor. Kişisel evinizde Mars size güç çekicilik ve enerji verirken, sinirli ve asabi olmanız da, neden oluyor. Dişler, dizler, kemikler bu ayın dikkat edilmesi gereken organlarınız. Ayrıca cildinize özen göstermeli ve ayak bileklerinizi korumalısınız. 

YAY:
İş:
Haziran’da; Jüpiter 8. Evinizden destek vermeye devam ediyor.Parasal hareketlerin hızlı gelişeceği görünüyor. Maddi hırslarınız ön planda olacak. Kendinizi güven içinde hissetmek istiyorsunuz. Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.  
Aşk:
24 Haziran’dan sonra Geri giden Merkür  ve  Venüs birlikte 7. Evinizde hareket edecekler. Sosyal hayatınız oldukça enerjik ve tempolu geçecektir. Uyumlu ilişkiler sayesinde kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bulunacağınız ortamlarda iş size eğlenceli arkadaşlarla birlikte gelecek... Bu ay varlıklı kişiler ilginizi çekecek. Yaşamınızı kolaylaştırıcı kişilerle birlikte olmak sizin de gururunuzu okşayacak.
Sağlık:
Haziran’da;sağlık konusunda hassas davranmalısınız. Özellikle iş temponuzun ağır olması ve çok çalışmanız sizi stresli hale getirebilir. Merkür ve Satürn’ün geri hareketini yüzünden sezgisel yetenekleriniz çok çalışarak sizi  yorgun düşebilir... Uykunuza dikkat edin ve kendinize küçük kazalara karşı tedbirli olun.

OĞLAK:
İş:
Haziran’da; Mars  toplumsal ve kariyer evinizden size gümbür gümbür destek veriyor.Plüton ve Jüpiter zıt açı yapmasına rağmen; siz kendi bildiğinizi uygulama konusunda ısrarcısınız. Sorumluluklar sizin üzerinizde yoğunlaşacak. Başarılarınıza tek başına sahip çıkarken, çevrenizde lider pozisyonunda olmaya devam edeceksiniz. 
Aşk:
7 Haziran’da Merkür ortaklık ve evlilik 7. Evinizde Yengeç’te geri gidiyor. Günlük yaşam süreci içinde tartışmaların da olabileceğini göz önünde bulundurarak, olaylara göreceli bakmaya çalışın. Bu dönemde herkese şüphe içinde bakacağınız için; düzenli bir ilişki yaşadığınız partneriniz varsa, onu da yanlış suçlamalarla bıktırabilirsiniz.
Sağlık:
Haziran’da Sağlığınız konusunda biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Rahatladığınız zaman  işinizde çok daha başarılı bir performans sergiliyorsunuz. Önce bileklerinize ve ayaklarınız özen göstermelisiniz. Ağır kaldırmamalısınız. Sağlık gezegeniniz Merkür ayın büyük bir kısmı  geri giderken, daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız.

KOVA:
İş:
Merkür  7 Haziran’da çalışma ve sağlık evinizde geri gidiyor. Mars 9. Eviniz de ileri hareketini yapıyor. Dikkatli olmalısınız. Kariyerinizi riske atacak atılımlardan sakınmalısınız. Bazılarınız inatla kendi düşüncelerini savunacaklar ve istedikleri başarıyı yakalayacaklar. Finans konularının gündeme gelmesiyle yolculuk ve seyahat planları yapabilirsiniz. Arkadaş seçimi veya ortak işlerde, size destek verecek pratik zekalı, eskiden iş yaptığınız kişileri tercih edeceksiniz..
Aşk:
24 haziran’dan sonra Venüs aşk ve sosyal evinize geçecek ve  aşk hayatınız oldukça renkli seyredecek. Diğer tüm işlerinizi askıya alacaksınız. Duygusal anlamda talepleriniz oldukça yüksek. Aşk ve iş ilişkilerinizde gücü tercih edeceğiniz için, bu tür ortamlarda bulunmaya dikkat edeceksiniz. Ayın ilk günlerinde daha çok sosyal yönleriniz atakta.
Sağlık:
7 Haziran’dan sonra Merkür sağlık evinizde geri hareket ettiği için sağlığınızla ilgili sorunlara karşı duyarlı yaklaşmalısınız. Sezgisel yetenekleriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Uykunuza dikkat edin ve kendinize küçük kazalara karşı tedbirli olun. Mideniz ve sindirim sisteminiz hassas. Kadınların rahim ve yumurtalık kontrolünden geçmelerinde fayda var. Ayrıca, kalp ve tansiyon sorunları olanlar gerekli perhizlerini yapmalı ve diyete başlamamışlarsa bir an önce bu konuya eğilmelidirler.

BALIK:
İş:
24 Haziran’a kadar Venüs iletişim evinizde dostluklarınızı sağlam bir zemine oturtuyor..  Aynı düşünceye sahip kişilerle birlikte ortak iş birlikleri ve yurt dışını kapsayan entelektüel çalışmalarda bulunacaksınız. Maceracı yapınızın ön plana çıkmasından hoşnut kalacaksınız. Katılacağınız grup toplantılarında fikirlerinden etkileneceğiniz kişilerle tanışacaksınız.
Aşk:
24 Haziran’da Merkür ve Venüs aile ve yuva evinizde etkileşimde olacaklar. 17 Haziran’a kadar Merkür 5. Aşk ve sosyal evinizde ilerlerken  Jüpiter’le uyumlu hareket ediyor. 7 Hazirana kadar eğlenceli ortamlar sizi bekliyor 7 Haziranda Merkür geri gideceği için,öncesinde  başlayan ilişkileriniz  sorun yaratabilir. Yaşantınız renklenirken, duygusal konularınızı daha iyi ifade edebilecek ve iletişim konusunda başarılı olacaksınız.
Sağlık:
7 Haziran’dan sonra Merkür geri hareketini yapıyor.. Sinir sisteminizi güçlendiren mineral ve vitaminlere ihtiyacınız olacak. Sinir sisteminizi yormamalısınız. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır.

Hiç yorum yok: