2 Eylül 2014

Filiz Özkol'dan Eylül Ayı Burç Yorumları! ;)


KOÇ:
İş:

3 Eylül'den itibaren Merkür ilişkiler evinizde. Sosyal yaşantınızın birden canlandığınız hissedeceksiniz. Çevre ilişkileriniz genişliyor ve uzak ülkelerle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli bir devreye giriyorsunuz. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz. Fikir birliği ettiğiniz kişiler size uygun kişilerdir.

Aşk: 

Eylül  ayının ilk haftası sizin için oldukça ilginç başlayacak. Bu dönemde ani başlayan geçici aşk ilişkilerine karşı tedbirli olmalısınız. Sadece keyifli günler geçirirken, bu beraberliklerinizden çok şey beklememelisiniz. İş yaptığınız kişiyle aşk yaşama olasılığınız çok güçlü.
Sağlık:

Sağlık Gezegeniniz Venüs’ün 7. 8. Evde etkin  olması nedeniyle; ruhsal gelişiminiz önem kazanıyor. Bazılarınız mistik seyahatlere çıkacak, bu konuda neşriyatlarda bulunacak.
BOĞA:
İş:

Finans gezegeniniz Merkür 6. Çalışma ve sağlık evinizde ay boyunca kalarak bir çok iş fırsatı olanakları sunacak. Venüs’le güzel bir açı içine girecek olan Finans Gezegeniniz Merkür; ortak çalışmalarınızda ihtiyacınız olan pratikliği sağlayacak ve hızlı düşünmeniz konusunda size gereken desteği verecektir.
Aşk:

14 Eylül'e kadar evlilik ve ortaklı evinizde kalmaya devam edecek olan Mars; Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılmanıza  ve sanatsal gösterilere de ilgi göstermenizi sağlayacaktır. Güneş aşk ve yaşam evinizde. Güneş güçlü ilişkiler platformu oluşturuyor.. Özellikle, yakın dostlarınızla işbirliği içinde olacaksınız. Etkileyici ve yapıcı konuşmalarınızla istediğiniz ilişkileri kurabileceksiniz.
Sağlık:

6 Eylül'den sonra; katılacağınız toplantılarda, yeme-içme konusunda aşırıya kaçabilirsiniz. . 23 Eylül’den sonra Güneş sağlık evinizde yer almaya başlayacak. Kalbiniz ve dolaşım siteminizi ele almalısınız. Özellikle rutin kontrollerinizi daha hassas bir şekilde yapmalısınız. 14 Eylülden sonra; Mars Yay burcunda sekizinci evinizde ve Merkür’ünde sağlık evinizde yer alması, küçük kazalar meydana gelme olasılığını arttırabilir..
İKİZLER:
İş:

5 Eylül'den sonra VENÜS aile ve yuva evinizde ilerleyecek. Ailenizle ilgili konuların gündem kazanmasıyla yaşadığınız duygu bağlarını pekiştireceksiniz. Güçlü duygularla başlattığınız çalışmalarınızı inatla sürdüreceksiniz. Aile büyüklerinin sorunları gündeme gelebilir..
Aşk:

5 Eylül'e  kadar  Venüs sosyal ve aşk hayatınızı olumlu  bir şekilde etkiliyor. Uzun süren bir aşkınız varsa, aile içinde bir nişan söz yapabilirsiniz. Duygusal konularda göstermeniz gereken cesaretli adımları, temkinli davranmak şartıyla atabilirsiniz. Bu dönem aşk konusunda yeni insanlara karşı tedbirli olmalısınız.
Sağlık:

Satürn ve Mars  sağlık evinizde ilerliyor. Daha önce ihmal ettiğiniz rutin sağlık kontrolleriniz varsa onları yeniden yaptırmalısınız. Baş bölgenizi korumalısınız.Bu dönemde unutkanlığınız artabilir, dikkatsiz davranışlar nedeniyle kazalara karşı dikkatli olun.
YENGEÇ:
İş:

6-29 Eylül'de Venüs iletişim evinizden etkileşime girecek. İkna yeteneğinin yüksek olduğu bir bir dönem.  Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz.
Aşk:

Satürn;  uzun süredir aşk ve SOSYAL evinizde Marsla birlikte hareket diyor. Eylülde de; Ortaklık evinizde sizi etkilemeye devam ediyor. Bu etki altında; geçmiş ile ilgili hatalarınızı mercek altına alarak analizci bir gözle inceleyecek ve düzeltici faaliyetler içinde bulunacaksınız.
Sağlık:

14 Eylül'e kadar sağlığınız olumlu seyredecek.14 Eylülden sonra Mars sağlık evinizde ilerlemeye başlayacak. Mars kişisel çatışma verebilir. Ruhsal durumunuzda yarattığı dengesizlikleri meditasyon ve yoga ile dengede tutabilirsiniz.
ASLAN: 
İş:

6 Eylül'den SONRA Venüs para evinizde. Bu ay bir çok fırsat koşullar her zaman kişinin karşısına çıkmaz. Fırsatlardan faydalanmanın tam zamanı. Bu dönemde karşı cins üzerinde de, çekiciliğinizi kullanacaksınız. Para kazanmanıza yardımcı olacak  kişilerle çalışacaksınız. Arkadaşlarınızın bile kariyerli kişilerden olmasına dikkat edeceksiniz.
Aşk:

14 Eylül'de Mars, sosyal ve aşk evinizde... Bu dönemde; kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz için, toplumda ön plana çıkacak işler yapacaksınız. Karşı cinsle yapacağınız ortak organizasyon çalışmalarında güç birliği oluşturacaksınız.
Sağlık:

Plüton sağlık evinizde geri gidiyor.Sinir sisteminizi yormamalısınız. Eğer kendinizi yormaz ve sağlık koşullarına uygun yaşarsanız güçlü bedeniniz hiçbir sorun yaratmayacaktır. Kişiliğinizle ilgili takıntılarınıza dikkat etmeli ve ilişkilerinizde hayalleriniz yüzünden çatışmalara neden olabilecek saplantılardan uzak kalmalısınız.
BAŞAK:
İş: 

Yönetici gezegeniniz Merkür 3 eylülden sonra  finans evinizde ilerliyor.6 Eylül'den Sonra Venüs Kişisel evinize geçiyor. Bu ay sosyal yönünüz çok kuvvetli. Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. 23 Eylülde para evinizde ilerlemeye başlayacak olan Güneş size güç ve sabır  verecek. Bu dönem özellikle dikkat etmelisiniz ki, düşüncelerinizi gerçekleştirecek dostlarınızla bir arada olacaksınız.
Aşk: 

Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem içindesiniz. Kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.
Sağlık: 

Bu ay  içinde; sağlık konusunda dikkatli olmalı ve kendinize daha çok vakit ayırmalısınız. 23 Eylül’den sonra kol ve bacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Spor yapıyorsanız; ağır kaldırmamaya özen gösterin. Cinsel konularda yanlış partnerler yüzünden sıkıcı ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, duygularınızda sürekli kontrol ve disiplini elden bırakmayın.
TERAZİ:
İş:

3-27 Eylül'de Merkür kişisel evinizde..Daha özgür çalışabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Kendinizi geliştirebileceğiniz konular üzerinde çalışmayı tercih etmelisiniz. Uzun vadeli planladığınız projeleriniz gündeme gelecek.
Aşk:

Enerjiniz yükseliyor! Gücünün farkındasınız. Engelleri hızlı bir şekilde atlatacaksınız. Kararlı ve temkinli hareket etmenize rağmen, aile yakınlarınızın düşüncelerinin de hayatınızda yeri olacaktır. Merkür 1. Evinizde olacağı için ve üstelik yönetici gezegeniniz. Sizi oldukça yoğun bir şekilde parlatacak. Aşk hayatınızda hiç kimsenin cesaret edemeyeceği riskleri göze alacaksınız.
Sağlık: 

Neptün sağlık evinizde geri gidiyor!Eski sağlık sorunlarınızı halletmelisiniz Sağlığınızla ilgili önemli bir sorun olmamasına rağmen değişen hava koşulları karın bölgenizde ağrılara neden olacaktır. Ayaklarınızı üşütmemeli,kendinize dikkat etmelisiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalı ve kalori dengenizi korumalısınız.
AKREP: 
İş:
6 Eylül'den sonra Güneş ve Venüs 11. evinizden destek veriyor. Aynı düşünceye sahip kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Aykırı düşünce içinde olacağınız kişilerden uzak kalmaya çalışın. Hırslı yönlerinizin olumlu olmasının yanı sıra, bulunduğunuz topluluklarda lider ve öncü olabilecek aktivitelerle ön planda olmak isteyeceksiniz.
Aşk:
Satürn ve Mars 14 Eylül'e kadar kişisel evinizde ilerlemesi nedeniyle gireceğiniz topluluklarda dikkat çekeceksiniz. Cinsel cazibenizin yüksek olmasından dolayı çevrenizi büyülüyorsunuz. Yine, bu dönemde her zamankinden daha fazla cesur olacaksınız. Risklere karşı tedbirli olmanızı hatırlatıyoruz. Duygusal hatalar yapmaya müsait bir döneminiz.
Sağlık:
14 Eylül’e kadar Mars kişisel evinizde  ilerlemekte… Kesici, yakıcı aletlerden ve ortamlardan uzak kalın. Elektrikli ev cihazlarınız bozulabilir. Kullanırken dikkatli olun ve kazalar karşı tedbirli olun. Cihazlarınızı fişte bırakmayın. Patlayıcı maddelerle ateşe yaklaşmayın. Sigarayı içiyorsanız tam bırakma zamanı. Alışkanlıklarınızı terk edebilirsiniz.
YAY:
İş:

3 Eylül’den sonra yeni çevreler ilginizi çekmeye başlayacak. İş ilişkilerinizde işlek zekanızı kullanabilmenizi sağlıyor. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olurken, sözleriniz etkili ve biraz da sert olabilir. Özellikle süregelen  işbirliklerinde güzel bir birleşim yaşayacaksınız.  Bu ay, çok fazla çalışacak ve çevrenize örnek olacaksınız. Güçlü kadrolarla çalışarak, bir çok ortak çalışmanın altına imza atacaksınız. Bu dönemde çok çalışmaktan yorgun düşebilir ve sinir sisteminizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Uzun süredir size destek olan ve yanınızda çalışan biri ile daha kişisel ortaklıklar kurabilirsiniz.
Aşk:

14 Eylül'de Mars kişisel evinizde! Cesur ve radikal kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecekler. Verilen sözlerin yerine getirilmesine özen göstermelisiniz. Uranüs 5. Evinizde geri gidiyor. Aşk ve işi bir arada yürüteceğinizden eminseniz bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmekten korkmamalısınız. Sosyal ilişkilerinizde bazı kopmaların söz konusu  olduğu için kesin kararlar almak için, beklemelisiniz. Bazılarınızda iddialı bir tutum söz konusuyken, bazılarınız, iş hayatınızda yeniliğe ihtiyaç duyacaksınız.
Sağlık:

14 Eylül'den sonra Mars fiziksel evinizden sizi etkilemeye başlayacak. Ani kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Düşüncelerinizde karmaşalar yaşayabilirsiniz. Geriye dönüş gerektiren durumlarda aksilikler yaşayabilirsiniz. Uzun süren alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmalı ve fikirlerinizi savunurken kırıcı olmamaya çalışmalısınız.
OĞLAK:
İş:

Çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Bazen bulunacağınız ortamlarda baskıcı davranabilir veya çevrenizin tepkisini alabilirsiniz. Kariyerinle ilgili daha ciddi ve hırslı çalışmalar içine gireceksin. Bu dönemde başarılı çalışmalar ve projeler altına imza atacaksın. Mükemmel başarılar eşiğinde iken, sizi aşan konuların altına imza atıyorsunuz.. Dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemdesiniz.
Aşk:

Güçlü ve hırslı bir dönemde olmanıza rağmen; 4. evinizde geri giden Uranüs’ün  ters hareketi sosyal ilişkilerinizde zorluklara neden olacak, yanlış anlaşılmalar yüzünden fikir tartışmaları çıkacaktır. Evlilik kararlarınızı geciktirmelisiniz. Tanışmalar ve ortak çalışmalar için uygun bir dönem değil.
Sağlık:

Sağlığınızla ilgili bir sorun görünmüyor fakat, uzun zamandır ihmal ettiğiniz bir genel kontrolden geçebilirsiniz. Sağlık Gezegeniniz Merkür'ün ve Plüton’dan aldığınız  etkilerle, yaşam zevklerinizde bir aşırılık söz konusu olabilir.
KOVA:
İş:

Mars 14 Eylül'de 11. evinize geçiyor. Yaşam perspektiflerinizle ilgili değişim içeren etkiler verirken, kendi özünüze yönelik hislerinizin yeniden yapılanmasını ortaya çıkarabilir. Şimdiye kadar açığa vurmadığınız düşüncelerinizi, birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz.
Aşk:

Merkür Eylül ayı boyunca 9. Evinizde... Yeni tanışacağınız kişilerle duygusal bağlarınız oluşabilir. Bazılarınız daha ciddi girişimcilik sergiliyorsunuz. Aktif ve hareketli bir performans sergilemenize rağmen, dikkatli olmalısınız. Karmaşa sorun getirebilir. Yine bu dönem, sürpriz aşklar gündeme gelecektir. Birlikte iş yaptığınız kişilerle önce arkadaşlık daha sonra, aşka dönüşen beraberlikler gündeme gelecektir.
Sağlık:

12. evinizde Plüton geri gidiyor. Alışkanlıklarınıza bağlı yaşamak sizin için önemli olacaktır. Bazılarınızın romatizma şikayetleri gündeme gelecektir. Isı farkına dikkat etmeli, öğle saatlerinde güneş altında kalmamalı ve cildinize özen göstermelisiniz. Sindirim sisteminizi yoracak beslenme düzeninden vazgeçmeli ve yiyeceklerinizin sağlıklı olmasına dikkat etmelisiniz…
BALIK:
İş:
Mars  ve Satürn isteklerinizi gerçeğe döndürüyor. Hayal gücünüzü, istediğiniz koşulları oluşturmakta kullanabilirsiniz. Seyahatler ve geziler ön plana çıkacaktır. Yoğun ve güçlü duygular duyacağınız ilişkilerin  başlangıcı oluşabilir. 7. Evinizdeki  Güneş sizi yorabilir.  Duygularınızı karşı tarafa yansıtmanız güçleşebilir veya yanlış algılanabilir..
Aşk:

Aşklarınız ve duygularınızda ilişkiye siz hakim olacaksınız. Kendi kendinize kişisel hırslarınızı beslerken, güzel konuşmalarınız ve tartışma kabul etmeyen tavırlarınız bazılarına agresif gelecektir. Fakat, siz şartlarınızı korkusuzca sunacak kadar cesur olacaksınız. Zihninizin çok aktif olmasıyla bir çok konuyu aynı anda düşünmeniz bile sizi asla yanıltıcı durumlara düşürmeyecek, olaylara direk yaklaşacaksınız.
Sağlık:

Oldukça sağlıklı görünmenize karşın hırslı yapınızın körüklenmesinden dolayı strese bağlı gerginlikler ortaya çıkabilir. Düzenli spor yapın, uykunuza dikkat edin ve dinlenmeye özen gösterin. Fazla çalışarak vücudunuza yüklenmemelisiniz..

Hiç yorum yok: